Úvodná stránka - vítam ťa na mojej stránke. Dúfam, že tu nájdeš to čo hľadáš. Ak náhodou by si to nenašiel tak stači keď mi napíšeš na adresu cievo@hotmail.com a ja ti ochotne odpíšem...

Vitaj ešte raz


      Táto stránka bola vyrobená pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o mne. Môžete tu nájsť informácie o mne, čo robím vo voľnom čase, fotky (mňa, kamarátov, kamarátiek, z akcií, zo školy...), obrázky a informácie o bližších kamarátoch a kamarátkach, príbeh jedného výmenného študenta a jeho denník, jeho poznatky, linky na nejaké stránky, ktoré stoja za povšimnutie a veľa iného. Dosť bolo vykania. Odtiaľto až po koniec sa tu bude tykať. Však si zober taký pekný jazyk Angličtinu. Tam si všetci tykajú a nemajú problémy so skloňovaním a podobné Štúrovo-Bernolákovčiny. A ešte jednú vec, sorry za všetky hrúbky, chýbajúce alebo nadbytočné čiarky. Slovina mi moc nejde ;-). Neboj sa, segra mi kukla už na stránku a opravila chyby, za čo jej posielam veľkú, ale iba súrodeneckú pusu ;-). Ináč vás upozorňujem, že sú tu tak nespisovné slova ako aj nadávky.

      Po stránke, by sa mal vedieť pohybovať aj úplny začiatočník. Aspoň si myslím :-), tak som sa ju snažil navrhnúť. Ak si náhodou úplny začiatočník, tak napravo máš tzv. linky po výbere, v ktorých sa ti zobrazia informácie, ktoré pod linky patria a potom ich stačí iba čítať. Skoro všetky obrázky sa dajú zväčšiť a to tak, že klikneš na ne.

      Poďakovať by som chcel ľuďom, ktorí mi priamo alebo nepriamo pomohli so stránkou.
 • Cievo - moja "maličkosť" ;-P
 • Spyros - kámo. Má na svedomí doménu a hosting na jeho servery www.kaschav.sk. Mno to už nie je tak veťmi pravda lebo je to už nfo.sk a server network.sk :)
 • Katrenka - moja rodná (jedniná) ségra, ktorá mi opravovala texty, aby sa dali aspoň čítať

 • Hosťovanie a domény zadarmo  Úvodná stánka

     Čo sa stalo ?!   

     Osobné údaje   

     Voľný čas   

     AFS - SOČ   

     Spolužiaci 2000-2001   

     Moja tvorba   

     Fotky   

     Kniha návštev   

     Moje projekty a iné webky   

     ZAVRI STRÁNKU   

  ...pohoda...