Tu sú fotky spolužiakov, s ktorými som strávil posledný rok na strednej škole...

Spolužiaci 2000-2001


      Keď som sa vrátil z USA tak som musel nastúpiť späť do mojej starej školy, lebo mi to tak prikázujú nejaké blbé zákony SR. Tak som len dúfal, že moji noví spolužiaci budú nejakí super a že sa rýchlo aklimatizujem. To sa teda aj stalo. Mal som super triedu. Bolo nás 29 a s každým som si rozumel veľmi dobre a som rád, že som ku mim zapadol. Všetci sme zmaturovali aj niektorí až v Septembri,hehe. Po zmaturovaní sme šli na chatu kde sme to veľmo dobre oslavili a aj MaK bol opitý,hehe.

      V nasledujúcej časti sú obrázky každého z nich a menší komentár o nich a hlavne pre nich. Komentáre sú moje vlastné názory a pohľady na nich. Ak náhodou mu nerozumieš to nevadí, tí vyvolení rozumejú.;-)


Banas Vlado. Vlado prehodnotil niektore svoje nazory...dufam, ze ich prehodnotil tak, ze sa v buducnosti za ne nebude hanbit...
Borovy Michal. Kľudas na úrovni. Veľký kamarát s Peďom. A nechcú sa mo vôbec robiť meráky a tak mu ich vždy niekto posiela mailom. Tichy ale nie najtichší. ;-)

Brunčák Radovan (pre nás rado). Na fotke vyzerá trocha prikýchaný. Hmm, možno aj bol. Jeho RadoSoft sa pokúšal urobiť aj stroj času, ktorého výroba je ešte in progress ;-). S Radom sme hľadali nejaké super baby na našej škole ale neúspešne. Však to sa zmení na výške... :) Býva skoro najbližšie pri škole (po Streďovi) a aj tak príde vždy strapatý a posledný do školy na prvú hodinu.

Buľák Peter. Buľo je podľa báb peký chalan ale je to "sviňa", he he. Je jedina osoba, ktorú poznám, čo dokáže dodrbať priateľstvo medzi babou a chalanom. Ináč je super kámoš na ktorého sa dá vždy spoľahnuť. Rád spí vo Fine keď má spievať ;-D

Červeň Slavomír. Červík je taká tichá voda čo brehy myje. ;) Rád hrá futbal. Býva pod hradom ;-)

Ďaďová Mária. V triede máme iba dve baby a Majka je jedna z ních. Má rada požiarnika ;-D Síkač jej aj občas brnkne na mobil. Je s ňou sranda ale ľahko sa urazí.

Florek Michal. Povedal by som, že toto je chlapík, ktorý sa do elektriky rozumie najviac z nás všetkých. Ak náhodou sa ti zablokoval mobil len brnkni Florovi (0907 / 318 269) a je to. ;) Ináč je to stále iba 5 cm a rýchla sexi chôdza ;-D

Gočala Jozef. Jožko je zo zeme AIDS. ;-) Je to kámoš do partie. Je s ním stále sranda. "Aj tak je BraČeK kokot" ;-D

Harmata Tomáš. Streďo je zvláštna potvora. Moc do školy sa mu nechce chodiť ani do učenia sa moc nepozrie a potom otravuje na EPS ;). Fotku mi nedal a tak je tu náhrada ako vyšitá ;-). Ešte stále mi vysí zápas v Quake Arena :-)

Chlupaček Miroslav. Xlupo, hmm, šak fotka hovorí sama o sebe. Je to drsňák. Keď náhodou uvidíte široké ramena v NO tak je to určite Miro. ;-D Balí ženy jednu za druhou. Sranda je aj keď je prikýchnutý. ;-]

Chudoba Roman. Romčo je tichá bytosť, ale na stužkovej to roztočil. ;-) Moc o ňom neviem keď tak toho "veľa" nakecá. Ináč je v pohode a keď môže tak pomôže. Na rozlúčkovom chľastaníňi som bol svedkom, že vôbec nie je tichý ale strašne hamblivý. Sám mi to povedal potom čo so mnou kecal pól hodiny. Z toho som ja rozprával asi 30 sekúnd ;-) Keď si vypije tak sa mu ústa nezatvoria. ;)

Jenej Marek alebo lepšie povedané Genius alebo Einstein. Tento chlapík vám má talent na učenie a na olympiády. Matika mu ide len taká radosť. Nepil, nefajčil, nenadával, nepaktoval s babami ale asi sa pokazil a ide to s ním čo raz viacej dole vodov. ;-D Ináč povedal, že na chate na konci roku vypije toľko deci pálaného aký bude mať súčet známok na maturitnom vysvedčení. Tak sa neuč ! ;-D To aj na chate tak dopadlo. Zelený dvojtakt. Zdá sa, že tichý ale je to "basista" ;o) Vedeli ste, že Marek mal frajerku keď mal cca 9 rokov ?

Kršák Peter. Peľo si rád povie svoj názor a hlavne Majke a to hlavne o nej ;) Má dobré zážitky z jeho piatkových a sobotňajších večerov. :) Na stužkovej tancoval na Iron Maidon a to sa bolo na čo pozerať. ;-) Ak náhodou má niekto nejakú zvyšnú cache memory prosím pošlite mu lebo ju potrebuje na Ekonomiku ;-D Ináč na fotke vyzerá dobre vymletý. :-)

Kubala Lukáš. Náš kubo alias rasista je super kámoš. Matika mu moc nejde ale to nejako spolu spravíme. ;o) Moja gramatika nie je nič moc, ale keby ste videli Kubovú. To sú extrémy ako on píše. Keď nam matike píše so Skurom list nejakým druháčkam tak máme o zábavu postarané. ;) Tak čo Kubo, meška jej ? ;-()

Kuľkovský Stanislav. Keď prídeme do školy tak vždy máme hodinu "v riti hore" a keď už prichádzame ku triede tak čo vidíme sú dlhé Stanové nohy vytŕčajúce spoza múru. Je to tichý chalan. Myslel som si, že je aj učenlivý ale nie je to tak, však kto z nás je ? ;o)

Mikolajčík Branislav. Braňo alebo lepšie povedané vyrývač. Voláme ho aj Big Lip alebo biely černoch, Kvapo, Kodi, BLB, náčelník Veľká pera... Vždy patril do partie a vždy sa robilo s neho sranda ale on sa nikdy nenasral. Je to správny kámoš aj keď svoju vlastnú bundu váľa kadetade ;-P Ináč vie požičať chatu aj "za holý kokot" a u nich v dedine majú polárnu noc a polárny deň.

Nemčeková Erika. Nemá rada keď ju voláme Erža ;) Táto osoba je hlavou celej triedy. Skoro o všetko sa stará ale aj do všetkeho sa stará. :) Mala super spoločníka na stužkovej. S Erikou som bol vždy týždeníkom ale to sa mi nevyplatilo, bo fajčenie je na hovno. ;)

Oleš Marián. Idol mladších báb. Ženy po ňom idú, škoda, že ho nemohli vydieť na dozvukoch. ;o)

Pjontek Marián alebo ho poznáme pod menom Komurčák. Priekupník s telefónmi a podobnými vecami. Originalny a hlavne pravý dokument čo má je asi jedine rodný list a to pretože nemal scanner keď sa narodil. :) A do autobusu vôjde ako prvý na 99%.

Prílepok Miroslav. Miro je taký čudný druh človeka ;-) Vidno, že chce niečo dosiahnuť vo svojom živote. Mohol sa aspon usmiať na tej fotke. Neviete načo sú jednému človeku dva mobily na dve mobilné siete ? ;-)

Rabčan Pavol. Ženské po ňom idú, čo viac dodať ;) Tiež to vie roztočiť ;) Rafo baví futball ako drak ale je to TKT :-)

Skubeň Ján. Jano je asi najsvätejší človek v našej triede. Je tichy, učí sa dobre a má ženskú. ;) Je to HTML kóder. ;-)

Skurčák Matej. Skuro ;-) Moc sa mu učiť nechce a radšej ide posedieť do Kokiho alebo do pivnice s Erikou atď. Už trénuješ mŕtve ťahy ? ;-)

Sumega Michal. Sumo ináč prezívaný aj Peďo. Pokémonov má v malíčku. Je to náš ASH ! ;)

Svetlošák Marián. Sveťo je najväčšie hovado v našej triede. Ťažká kulturistika ho drží od prvej triedy na strednej a to aj tak vyzerá. Šak na kozy dá iba biednych "175" kilov. :-) So Sveťom máme plány a tak nám držte palce nak nám vídu. "Nevedel som či som v nebi alebo v nemocnici" ;-D

Šmilňák Zdenko. Zdenko prehodnotil niektore svoje nazory...dufam, ze ich prehodnotil tak, ze sa v buducnosti za ne nebude hanbit...

Vangel Michal. Pako je maximálny pohoďák. Nič ho len tak rýchlo nenaserie. Pifčo je jeho favorite drink ako aj môj, ale keď on má chuť ísť na jedno tak mne sa nechce ale to sa zmení. Sľubujem. ;-) Sľub som splnil a ešte stále ho budem plniť ;-)

Vlčák Ľubomír. Je to super kámo. Spolu sedávame na EPS s fugou a nikdy na nenudíme. S Vĺčkom sa nedá nudiť.
"Sme kurvy ?"
"Sme !"
"Harmata chýba" ;-)


      Zaujímavý fuckt je aj to, že je tu 55,17 % tvrdých a 38 % príležitostných fajčiarov. ;-) A škola nie a nie nám povoliť fajčit legally ako normálnym obšťanom SR ale musíme utekať vonku. Občas i cez okno (Streďo na angline). ;-)

      Toť je fotka na konci roku. Takže začnem horným radom z prava: Chlupo, Sveťo, Skuro, Eržika/Miro, Vlčko, Romčo, Miro/Dako, Peľo, Zdenko/Smeo. Stredný rad z prava: Oľo, Pjonto, Boro, Streďo, RadoSoft, Floro, Einstein, Sumo/Peďo, Stano.Prvý rad z prava: Jožko, Paľo, Vyrývač Braňo, Janko, Voloďa, Packo, Buľo, Majka požiarnička, moja maličkosť, triedna, Červík.      Ak si náhodou niekto z "nás" a potrebuješ naše adresy tak klikni sem.


Napíš svoj názor, pripomienku, odkaz...

Tvoje meno alebo nick:
Napis tu slovo hodinky odzadu:

Svoj názor, pripomienku, odkaz:
  
* Obidva políčka musia byť vypisané a žiadne HTML tagy ! ;)

Príspevky iných

Dako napísal/a 30.09.2012 - 09:09.32
no vy tu riadne pičujete, nejebe vám vy hajzli špinavý? :)

pjonto-pronto napísal/a 14.05.2012 - 10:05.15
Lubo chod do materinej pici ty smrad jeden vyjebany!!! nasral si ma, my dvaja sme skončili a ešte sa tak jebnut pytaj!!!!!

Lubo napísal/a 29.11.2011 - 06:11.46
vy ste ale srandisti, kde ste vsetci?

mocny bimbas napísal/a 20.11.2011 - 08:11.58
cievo asi potrebuješ riadny klád do análu, však?

cievo napísal/a 27.01.2011 - 05:01.44
jebem ja vášho boha vyjebaného, vy bzdochyyyyyy...

Boro napísal/a 17.01.2010 - 12:01.56
co sa tu clovek nedozvie, nech vam to vyjde chalani :)

sumo napísal/a 13.12.2009 - 12:12.50
brano vy buzny

brano.. napísal/a 01.12.2009 - 10:12.56
tak čo s tym stretkom.. stretawam sa iba s pjontkom a je to dost nudne :)

pjonto napísal/a 08.11.2009 - 09:11.03
cau vsetci ako sa dari.navrhujem uz pomaly organizovat stretnutie na 2011 po 10tich rokoch.

Zdenko/smeo napísal/a 05.11.2009 - 09:11.05
Dlllho som necital tie komentare pri fotkach, tak som sa celkom pobavil :D Ako sa mate?

Peďo napísal/a 28.06.2009 - 12:06.22
sumo ved sme sa stretli, zas si bol najebany a nič si nepamataš, ty si ale pošuk :DDD

sumo napísal/a 10.06.2009 - 07:06.59
no kde ste boli všetci, čakal som ako kokot!!!

packo napísal/a 14.05.2009 - 05:05.10
to je blbost, ved to organizujem, kto pise v mojom mene?

sumo napísal/a 24.04.2009 - 09:04.26
tak ja určite dojdem, volaaame si

packo napísal/a 24.03.2009 - 09:03.31
predchadzajuci prispevok nie je moj, o nicom neviem :)

¨brano.. napísal/a 24.03.2009 - 09:03.01
idem..

packo napísal/a 31.01.2009 - 03:01.56
vmáji má byt stretko, pridte seci..

Boro napísal/a 18.12.2008 - 01:12.52
V poho Cievo, sranda musi byt. Inac stastny novy rok 2009. Ale to letiiiiiii, kua!!!

cievo napísal/a 16.12.2008 - 01:12.06
prepac boro to som bol ja, no nemohol som odolat :D

Boro napísal/a 27.11.2008 - 07:11.17
Servus vsetci, niejaky debil tu pise v mojo mene. Ja nebudem mat ziadneho syna. Inac ako vsetci zijete?

Boro napísal/a 02.08.2008 - 03:08.26
huraaaa budem mat syna :)))))

bbuloo napísal/a 20.07.2008 - 11:07.22
gffhd

sumo napísal/a 30.06.2008 - 11:06.16
ee.. neskor.. september ;)

packo napísal/a 13.06.2008 - 02:06.12
brano: ja bych siel... Zvolavam stretko! Navrhujem tak zaciatkom jula, moze byt?

brano.. napísal/a 19.04.2008 - 09:04.18
ideme na pivo??

brano.. napísal/a 19.04.2008 - 09:04.05
ani som nevedel ze som tu bol..

Miso napísal/a 18.04.2008 - 07:04.03
brano ty si taky kurvakokot!!!

brano napísal/a 06.04.2008 - 11:04.00
jaaaaa bych sukaaaaaaaaaaal

brano napísal/a 16.02.2008 - 04:02.23
Lubo ty si riadny uchyl, este stale ta to drzi??

bxvbxcb napísal/a 14.02.2008 - 06:02.58
fdafdfasdfasdfsdfsafdsfasdfasdf

asdf napísal/a 13.02.2008 - 03:02.03
fadfasdfasdfasdfasdfasdfasdf

Packo napísal/a 24.01.2008 - 01:01.49
Katka, ser na to a povedz, ze si Lubo :) (Alebo Bulo?) Hovada, no co nepisete, ani sa nikto neozve, ani nic...

brano.. napísal/a 10.01.2008 - 10:01.42
yknidoh us enabejod

Katka napísal/a 17.10.2007 - 02:10.43
brano, preco sa mi neozyvas, sakra to uz pre teba nic neznamenam???

sumo napísal/a 21.05.2007 - 08:05.20
:)) ... nice...

Packo napísal/a 18.05.2007 - 01:05.17
Pecka :)

Cievo napísal/a 13.05.2007 - 06:05.40
Ahojte, fotky su na http://www.cievo.nfo.sk/album/2007StretkoSpoluziakov/. Enjoy.

packo napísal/a 02.05.2007 - 05:05.56
ake fotky? inak s tymi hodinkami som sa riadne potrapil :D

Cievo napísal/a 01.05.2007 - 10:05.06
Ahojte Takze kontakty su updatovane a este tu dam fotky.

majka dadka napísal/a 26.04.2007 - 07:04.49
ahojte vsetci!! Prave som sa dozvedela ze je stretnutie a je mi luto, ale je to na rychlo a nemozem prist som momentalne v Irsku .tak tam vsetkych pozdravujem.Poslite nejake fotky!!!!! Majka dadka

Packo napísal/a 24.04.2007 - 10:04.02
Kde asi soudruzi z NDR udelali chybu?

Packo napísal/a 24.04.2007 - 10:04.44
to Brano: zda sa, ze ta ochrana fakt zlyhala (teraz myslim tu na tejto stranke)

brano.. napísal/a 20.04.2007 - 08:04.28
je zaujímavé čítať: CIEVO:testujem ochranu PACKO: Cievo bude otcom:) Ak je to pravda tak blahoželám!!! A zdravím VSETKÝCH

Packo napísal/a 13.04.2007 - 01:04.37
Ahojte vsecia. Chcem doniest aktualny drb, ze Cievo bude otcom! ;) A kade chodis Maris?

Packo napísal/a 13.04.2007 - 01:04.00
to Cobra: tvoj problem je naozaj vazny, aj ked nikdy nie je vsetko stratene. Navrhoval by som - pre zaciatok studenu sprchu, ak nepomoze, tak treba okamzite vyhladat lekarsku pomoc, aj ked ak uz si dovrsil vek 13 rokov (co nepredpokladam) tak bude liecba velmi obtiazna, pretoze \"kokotizmus\" sa po dovrseni tohto veku nenavratne prehlbuje. Ale nezufaj, fakt nie je nic stratene... Este mozno zmena zivotospravy alebo akupunktura by mohla pomoct. Ale hovorim - sanca sa limitne rovna nule.

majka napísal/a 13.03.2007 - 08:03.34
no cau!!!tak pise Ti majka dadka ako sa mate ja som o.k uz 4 roky sa tulam po svete,som stale single co je dobre nevies nahodou ci bude nejake stretnutie?konecne som nieco na tom nete objavila co ako sa maju spoluziaci ahoj.....cakam na odpoved majuska

Katka napísal/a 19.02.2007 - 09:02.52
kokos to ake haluzky tu pisete? :))) fuuuuuuuj

brano napísal/a 13.01.2007 - 09:01.38
aj ja testujem.. a ak nahodou niekto zistí kto je to ten cobra,dajte vedieť..

killa@killa napísal/a 08.01.2007 - 03:01.48
Cievo, super ze si to konecne vymazal ale mal si zmazat aj toho uchylneho Engineera, co tu kvaka a mysli v stale na gayoviny, uz z toho mohol vyrast...

Cievo napísal/a 02.01.2007 - 01:01.40
Testujem ochranu.

Cievo napísal/a 02.01.2007 - 01:01.58
Testujem

Engineer napísal/a 20.11.2006 - 07:11.37
Servus Killa, to je urcite zenske meno, alebo buses tranzvestita, ale to je jedno. Mam pocit ze s Kobrou ste tepli bratia. :-) Nech sa Vam dari hosiii!!!! :-)

killa napísal/a 19.11.2006 - 10:11.43
ale no , nemusite sa ich zastavat ved vsetci vieme aky su to kokoti, tak co!!! Cobra fajneeeee, pozdraw kamosow :D

MiRO napísal/a 19.11.2006 - 02:11.10
Cobra to tak byva, nepochodis u zien (s malym sasom to tak byva) tak si si nasiel kamaratov (rovnakych rozmerov) a teraz spolu travite cas (ci uz v base, v hnoji alebo inde)? Hmm.. klobuk dole, vidiet ze si toho vela dokazal asi si zaplatim u teba nejake skolenie bo ten tvoj talent je jednoducho \"ENONUNO\" PS: Engineer: Dobry napad s tym heslom

sumo napísal/a 16.11.2006 - 04:11.54
cobra: hm... tak ty mas aj kamaratov..... tak to som tea necakal..

Cobra pre Engineer napísal/a 15.11.2006 - 06:11.42
Kto si hmmmm?

Cobra napísal/a 15.11.2006 - 06:11.13
Sumega ved teba smiech prejde. Aj ini sa smiali a uz sa nesmeju. Ja mam cas ale neboj dockas sa. Aj ja sa tesim predstavim ty mojich kamaradov pekne po jednom. Inac niektori su tiez s priemyslovky a ver vsetci maju podmienky hadaj za co a preco. :-)-<=-3<

sumo napísal/a 15.11.2006 - 01:11.02
cobra, killa .. tesim sa.. Sak mozno tu aj trafi(s)te sak?? ..aspon uvidim co si to za magora...

Engineer napísal/a 15.11.2006 - 01:11.41
Cobra??? Urcte mas bradu. Ten Nick ti sedi. \"Kokot bradaty\". Radsej si pis Ko-bra viac ti to sedi uboziak. A nauc sa pravopis, ked uz chces nieco napisat, trochu inteligencie by ti neuskodilo. Cievo, mal by si hodit nasu stranku pod heslo, nech tu nechodia sa vyplakavat takyto chudaci. Inac zdravim byvalu 4.A. skoda toho stretka nasho !!! :-)

killa napísal/a 11.11.2006 - 04:11.44
nie som ich spoluziak, uz len to by mi chybalo ale rad si pozriem fotky co das potom na net :D

Cobra pre Killa napísal/a 10.11.2006 - 05:11.47
Si ich spoluziak? Co vies o tych kokotoch? Skoncia zle tomu ver. Ono to este ani nezacalo ale zacne! Na buduci rok planujem auto a ked bude tak som kazdy den v trstenej a s kamaratmi. :-)-<=-3<

killa napísal/a 09.11.2006 - 11:11.06
MiRO ak nevieš, nerieš... Cobra alias Killa??? co beries? ti :-)-<=-3< raz urobia chybu neboj... <b>Vies ako sa budeme smiat :D</b>

MiRO napísal/a 08.11.2006 - 05:11.48
hmm... skoda ze tu mame aj nejakeho zufalca... No hold nie kazdy je OK.. Ze Cobra alias Killa

Cobra pre killa napísal/a 07.11.2006 - 08:11.25
Ja by som vedel co sa da este robit. Aj to robit budem uvidis? Len ked oni su taki sraci ze sa my vyhybaju. kokoti su to. :-)-<=-3<

killa napísal/a 07.11.2006 - 12:11.19
tych kokotov mali upálit hneď po narodení ale čo s nimi už teraz narobíme? a ste pokrytci a sebci tfuj!!!

Cobra napísal/a 06.11.2006 - 08:11.05
Sumega,Borový ste falošní pokritci. Kto so mnou súhlasí?????? Bude nás asi veľa,čo súhlasia. :-)-<=-3<

Cobra napísal/a 06.11.2006 - 08:11.55
:-)-<=-3<

Cobra napísal/a 06.11.2006 - 08:11.12
Borový si chudák,ubožiak a sráč. Sumega stojíš za nič tiež si sráč. Už sa teším kedy sa stretneme. Nechápem mať v triede takích kokotov ako sumega@borovy.sk tak sa dám preložiť do inéj triedy. trosky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)-<=*8<

curak napísal/a 06.11.2006 - 06:11.21
ste kurvy to je fakt

Cobra napísal/a 04.11.2006 - 05:11.16
Sumga a Borový ste obyčajný teplý kokoti. Borový bodaj by si skamenel a zvetral.

Cobra napísal/a 04.11.2006 - 05:11.12
Sumga a Borový ste obyčajný teplý kokoti. Borový bodaj by si skamenel a zvetral.

rapco napísal/a 30.10.2006 - 02:10.18
fuck it

brano.. napísal/a 29.10.2006 - 12:10.07
ad revidendum 2007 :(

roman napísal/a 27.10.2006 - 08:10.27
Ktory debil napisal predoslu spravu v mojom mene, ktoru som ja vobec neposlal? Zdravim vsetkych.

joyko napísal/a 17.10.2006 - 08:10.28
Cavte!!! Tak aj ja vas zdravim!! Seckych.

romco napísal/a 13.10.2006 - 01:10.55
Pejo, tak ty si ale riadny chuj! Packo na ved rozmyslam jak najaty a jedine co mi vyslo je ze je vsetko na picu :(

Miro napísal/a 17.09.2006 - 02:09.06
cafte vseci. Dnes som na vas myslel a rozmyslal ake su asi vase chodnicky. Nic to ze stretko tento rok nebolo urobime ho na buduci rok v lete a rad pomozem. Alebo su ine plany? SuMo: Dik, Erika: drzim palce nech ti to s tym dievcatkom vyde. Meno uz mas vybrate? :-)

packo napísal/a 15.09.2006 - 05:09.42
Pejo: :))) to bolo od srdca... Romco: rozmyslame nad tym Romco neboj sa... rozmyslaj aj ty a mozno to bude lepsie ;)

Pejo napísal/a 15.09.2006 - 03:09.42
kurva riadne kokotiny

romco napísal/a 12.09.2006 - 06:09.20
Caute vsetci. Tak co, kedy bude to stretko po 5 rokoch??? Rozmyslajte nad tym, na dalsi rok uz bude neskoro. Bolo by super, keby sme sa stretli. Pozdravujem vsetkych,nech sa vam dari :)))

Erika napísal/a 08.09.2006 - 02:09.31
Tak ahojte vsetci, ako sa mate? Ja sa mam fajn, pred troma rokmi som sa vydala. Manzela mam z Jasenice, mam 2,5 rocneho Jakubka a este by som chcela dievcatko.A potom konecne hejsa do roboty.A inac casto myslim na vas vsetkych.Tak som rozmyslala nad tym stredkom,ze by som aj nieco poriesila,ale asi az na buduci rok.verim ,ze cievo by mi s tym helfol.Vsak Cievo?Minule som stretla metlu v autobuse,tak sme trochu pokecali,vravela ze obcas na nasu triedu mysli.pekne od nej,vsak?A aby som nezabudla,vsetko naj Vladovi Banasovi k jeho narodkam.Tak zatial sa majte vsetci krasne.A to stretko dajako poriesim na ten buduci rok.papa.

brano.. napísal/a 29.08.2006 - 05:08.15
to co sa nam tu nastahovalo???????????????????????????????????????????????

sumo napísal/a 18.08.2006 - 12:08.15
Blahozelam Mipro ;).. a blahozelam Packo ;) ..

tretí z lava dole napísal/a 15.08.2006 - 02:08.44
no co uz, leto pomalicky koncí a z chaty akosi nic.. este chvíľku potrpíme a potom... cieeeevooo..

ja nie napísal/a 14.08.2006 - 03:08.26
ja to mozem ojebat kde do pice vseci trcite???

rafo napísal/a 09.08.2006 - 07:08.07
zase nikto nič nové nepíše, kde ste všetci?

danka napísal/a 25.07.2006 - 08:07.35
Caute vsetci? Po dlhej dobe, som k vam zabludila.Chcela som vas pozdravit a popriat vam vsetko naj.:-)

Cievo napísal/a 19.07.2006 - 11:07.03
Kua...vsak majte strpenie...kazdy len hundre ale aby niekto sa do toho pustil, to nie...takze klidek :-)

sumo napísal/a 19.07.2006 - 09:07.42
or rovno 10 -rocnica :))

Miro napísal/a 19.07.2006 - 12:07.00
Tak ako? Kedy? Ci az v zime or na jar? :-)

zasa ja napísal/a 14.07.2006 - 07:07.43
najnavstevovanejssia stranka na svete..

branKO napísal/a 10.07.2006 - 10:07.05
Kedy..

rafo napísal/a 28.06.2006 - 08:06.28
Stretko,stretko,stretko.... Vraj bude..... Kedy? Vidím, že to je zatiaľ nejasné, ako tu tak čítam, prechádzam teda na mobilnú komunikáciu.

branKO napísal/a 21.06.2006 - 09:06.29
tak ciewo nam dostatnicoval a my sa tesime na ad revidendum...

sumo napísal/a 12.06.2006 - 08:06.23
jj.. to by bolo fajn.. :P

Pako napísal/a 08.06.2006 - 03:06.17
A nedala by sa zorganizovat nejaka chatka? Rafo, alebo Branooo? Alebo kto to vtedy organizoval v tej Lesnej?

sumo napísal/a 04.06.2006 - 09:06.29
nj cievo. makaj makaj.. ;)

branKO napísal/a 25.05.2006 - 02:05.01
ciewo,dostatnicuj bo sa nemozem dockat!!!

Cievo napísal/a 07.05.2006 - 01:05.25
all: stretko budem organizovat az po statniciach. Potom sa kazdy dozvie :)

Michal BORO napísal/a 24.04.2006 - 03:04.26
Hello! Ako sa dari? Tak co kde a kedy mame to stretko? Rafo snaz sa!!! :) Dajte potom vediet. Czus.

sumo napísal/a 22.04.2006 - 10:04.13
MIPRO: ..tak konecne viem kto si ;).. aj sa ozvi ked si na icq

ajkulkala napísal/a 18.04.2006 - 10:04.20
No tak to poznam,ale co uz s tym mi narobime ked iny nemaju rozum.

Miro, Mirko, Mipro napísal/a 09.04.2006 - 03:04.40
ten cas ale leti... takze stretko vravite... taka dobra letna sobota by nebola zla :-) Romco & Rafo : Ked to zorganizujete dajte vediet :-) CIEVO: lunux mi je na hony vzdialeny ale to tvoje formu je fajne.

Xaro napísal/a 05.04.2006 - 08:04.56
all:caffte no vidim ze tu je vzdy nieco nove :) to stredko sa mi paci ...dufam ze ste sa troska vsetci pomenili (nove tvare :)Nechce sa mi verit ze uz je to 5rokov olo alias Xaro pjonto:zijes ty vobec starce???

Cievo napísal/a 15.03.2006 - 07:03.08
all: stretko bude asi niekedy v lete v niektoru sobotu. Spravi sa to tak, ze sa rezervuje cela restika nejake v Tvrdosine a sa dam vsetkym vediet. Kto bude chciet tak nak pride a kto nie tak nie.

sumo @ pedo napísal/a 08.03.2006 - 08:03.42
:)).. uf stretko... uz sa blizi.. :P

packo napísal/a 06.03.2006 - 02:03.47
rafo: ty by si mal vediet datum, ved to organizujes, nie?

rafo napísal/a 28.02.2006 - 07:02.49
Caute,caute, ho,ho,ideme mat stretko vravite? Ja uz som nachystany, dajte vediet datum.

Cievo napísal/a 20.01.2006 - 05:01.38
Marfi: diq Exkarburator: No ja som skusal a nic... Packo: No mal by si sa dlhsie zdrzat na stanici v ZA a zavolat MAKovi a mne :) Zimo: Som rad, ze ta to tu pobavilo :) Romco: Ked organizujes? Povedz a slubujem, ze dojdeme vsetci :)

romco napísal/a 20.01.2006 - 04:01.19
Ahojte.Zdravim vas vsetkych!!! Tak co kedy si naplanujeme to stretnutie po 5 rokoch? Uz sa tesim na vas:).Romco

zimo napísal/a 18.01.2006 - 02:01.38
kua no tak toto je citanicko ... davno som sa tak dobre nezasmial :D

Packo napísal/a 16.01.2006 - 03:01.12
Sumo: v ZA som nebol nikdy dlhsie ako 10 minut na stanici... Takze asi som to nebol ja. Alebo si bol prilis nenapadny. Nabuduce sa nekrut a opytaj sa nieco v style: Cau, ty si pako? Mozno si najdes noveho kamarata tymto sposobom... Mam sa celkom dobre, este zijem. Som zvedavy ako dopadne to stretko.. Majte sa krasne!

Packo napísal/a 16.01.2006 - 03:01.48
exkarburator: tak toto je uz fest nuda, vyhladavat taketok...

exkarburator napísal/a 08.01.2006 - 04:01.07
som dal hladat \"kokot s makom\" do googlu a toto je prvy odkaz! gratulujem! KOKOT S MAKOM!

MARFi napísal/a 03.01.2006 - 04:01.03
pozdravujem ta z vedlajsiej bytovky

Cievo napísal/a 22.12.2005 - 11:12.42
No, jo, stretko ked budete robit tak sa mi ozvite :-D

Sumo napísal/a 09.12.2005 - 11:12.41
PAcko -> metla :) ..inak kde si??..par krat sa mi zdalo ze som ta videl v ZA, aj som sa krutil okolo teba a ty si sa robil ze ma nepoznas... :)) ..tak si to asik nebol ty..

Packo napísal/a 28.11.2005 - 09:11.04
A kto organizuje to stretko?

sumo napísal/a 01.11.2005 - 06:11.02
Cievo -> mno.. sak na jar nie :)) ..to je zachvilu.. ;)

Cievo napísal/a 18.10.2005 - 02:10.43
Miro: ake zmeny? Nejak som ziadne nezaregistroval...posli este raz ;)

Miro napísal/a 17.10.2005 - 10:10.37
CIEVO: tie zmeny kontakt. udajov ti mam akoze kde poslat kedze na mail nebola ziadna reakcia? Asi je toho vela a casu malo ze? Drzim paluchy v skole i popri nej :-)...

Cievo napísal/a 09.10.2005 - 02:10.25
Miro: Jo, take spravy idu ako mor po prasat :) Sumo: Jo? Daj vediet kolko je to par, lebo zatial stale nic.

sumo napísal/a 01.10.2005 - 07:10.50
Cievo ;)) ..O par dni je stretavka!!!! hh.. to som zvedavy :)..

Miro, Mirko , Mirinko :-) napísal/a 01.10.2005 - 09:10.51
No cafa vsecia... Ako kukam tak dobre spravy sa siria rychlo :-)... Ani neviem ako ale predsa som sem zabludil, fajn ze to tu facha :-). Co este napisat? Hmm... No... Darit sa dari len toho casu keby bolo viac. Tak este raz pozdrav vsetkym a drzte sa.

Cievo napísal/a 03.09.2005 - 11:09.42
Kody: ty si kto ? :)

kody.. napísal/a 03.09.2005 - 08:09.03
nikoho tu nenik tak ja musim nejaku howadinu napisat.. kedy bude nejaky chata? nenik s kym wypit..

Cievo napísal/a 25.08.2005 - 10:08.57
Pjonto: Mno heslo je prezyvka nasej tridnej :P Ale idem ti to poslat pre istotu :)

Cievo napísal/a 25.08.2005 - 10:08.08
TheSoko: To sme este teba nevideli :)

Cievo napísal/a 25.08.2005 - 10:08.57
sumo: preco spustil ? Vsak decko a ked este k tomu tvoje nie je spustenie sa, vole :)

Cievo napísal/a 25.08.2005 - 10:08.40
Zdeno: hehe :) Mno jo :P

Pjonto napísal/a 24.08.2005 - 04:08.03
inac cievo poprosil by som ta o heslo aby som sa dostal k tym nasim adresam.Posli mi ho prosim ta SMSkou na mobil(stale mam stare cislo)diiik!

Pjonto napísal/a 24.08.2005 - 04:08.58
caute ludia to s tym Mirom je fakt pravda ci si niekto urobil picku?a Oles a spol Kasanova nic?:)

TheSOKO napísal/a 23.08.2005 - 02:08.30
hi, hi ==Ludia zdravim zdravim riadne haluzne foto. Mjatesa soko

sumo napísal/a 26.06.2005 - 04:06.24
hi.. mno tak Miro sa nam akosik spustil :)) ..drzte sa na skuskach.. A chata bude..Len ju treba dostavat ;)

Zdeno napísal/a 15.06.2005 - 07:06.40
jj.,tak Cievo to trafil..,zenaty nie je,ale zije s nou...,ja len na upresnenie..cafte

Cievo napísal/a 10.06.2005 - 10:06.14
All: Ahojte :) To ze ma Prilepok syna neznamena, ze je zenaty :) A ked vybavite chatu tak potom ma pozvyte :-D

Joyko . Jozo napísal/a 10.06.2005 - 07:06.26
Cavte banda. Tak tu citam same novinky. Kto by to bol povedal ze Miro ale je uz aj zenaty?Inak mna prijali do ZA na elektriku ale externe.Zdravim seckych a bolo by treba nejaku chatu.

Zdenko - Smeo napísal/a 10.06.2005 - 04:06.04
Cawes HOSI :) Ako ide live?ja sa serem so skuskami,uz mam toho plne zuby,ale uz len dve,dufam,ze uz opravaky nebudu! :) Leto z mojej strany vyzera na London... BTW, Miro Prilepok ma syna :)vola sa Markus,sok,co?aj pre mna bol.. :) cafte

Jano S. napísal/a 01.06.2005 - 03:06.13
bulovi: Ani ja by som to nepovedal:)

sumo napísal/a 31.05.2005 - 06:05.33
CIEVO: ..no ja mam v piatok tiez este skusku.. a potom dalsiu a dalsiu a daslie ..tak potom mozme :) ..inak nex sa ti dari..

Cievo napísal/a 28.05.2005 - 12:05.30
2sumo: Mno cisla aktualizujem ked ma na zmenu niekto upozorni :) Ja mam este v piatok skusku takze potom niekedy mozme ist do metla-landu :)

sumo napísal/a 28.05.2005 - 12:05.10
Cievo: inak ze dost aktualizovana stranka ..dokonca aj cisla na mobil su nove ..;) Kedy ideme za tou nasou metlou? A na pifko do koruny? ..

Cievo napísal/a 25.05.2005 - 12:05.05
Bulo: Mno jo, mal by si aj ocas semka pozriet a nie stale len televizori predavat :)

sumo napísal/a 10.05.2005 - 10:05.05
packo: ..nazdar. Pozyvam ta na vasu chatu :))) Chystame sa tam niekedy na noc.. Tak mozes prist ;)

bulo napísal/a 04.04.2005 - 08:04.31
no caute je som tu zavital asi po roku a trochu som sa zacital je fakt zaujimave co vsetko som sa dozvedel napriklad by som nikdy nepovedal ze jeno skuben je zenaty a dokonca som ho minuly tyzden videl v spravach. pytali sa ludi co si myslia o zburani kasarni v kubine a o vojne. jano povedal ze je zle lebo je od rodiny. tak caute :))))ň

sumo napísal/a 02.04.2005 - 07:04.21
cievo:.. no.. tak ja sa ti ozvem.. Ale xvilu to potrva ;))

Cievo napísal/a 18.02.2005 - 08:02.39
sumo: hej ? A kto ti to povedal ? :) Ja som sa s MaKom chystal ale nejak mne to casovo nevyslo. Inac som tam bol koi pracovnym povinnostiam a vyzera to tam ako v base. Vsade same kamery a tak :) Ale ked nieco chces spachat tak sa ozvi, dufam, ze budem sa moct pridat :)

sumo napísal/a 14.02.2005 - 09:02.54
...ozaj kedy ideme pozriet Metlu??? som pocul ze sa chysta neaka akcia u nej :)))

sumo napísal/a 14.02.2005 - 09:02.42
Packo: prezvon niekedy ty.. A potom aj zvon dlhsie kym ti nezdvihnem :) a pokecame...

Cievo napísal/a 28.01.2005 - 11:01.44
Ciko, heslo ide...ty si lamzor.

anonym :P napísal/a 28.01.2005 - 02:01.19
Ocuj cievo,heslo ciko do toho tvojho zoznamu adries nefunguje jak to :))

Cievo napísal/a 28.01.2005 - 12:01.54
testujem

packo napísal/a 25.01.2005 - 07:01.47
tak to si si dobre zarobil :) Mam volne hovory do pomarancu, skoda, ze mas ET, prezvon mi niekedy z orangu a pokecame...

sumo napísal/a 16.01.2005 - 09:01.42
cao packo! moje c.:0902 582614. si mi volal???zavolaj este raz :) Mam tiez nove..Som bol v lete na zarobkoch a akosik som stratil mobil :) tak tak

pako napísal/a 13.01.2005 - 05:01.08
Zdravim pani! Mam nove ciselko (zasek raz): 0905 645 310. Sumo, ake mas cislo? Sa ti nejak neda dovolat ci co. No, nist, zajtra mam skusku, idem to kuknut, ze o co vlastne ide ... Majte sa fajne, raz len fajne!

sumo napísal/a 11.12.2004 - 08:12.19
..ozaj a robim akciu u nas v chatke na zahradke :).. Na silvestra.. Dojdite bude teplejsie :)

sumo napísal/a 11.12.2004 - 07:12.31
..ja som za nou bol asik tak pred 3 (tromi) rokmi :)) A nedavno som ju videl z busu.. Takze mna si este bude pamatat. :)

Cievo napísal/a 27.11.2004 - 12:11.05
Ahojte, mno kazdy pise o stetnuti sa s metlou. Chcem sa spytat kto naposledy bol za metlou v skole odkrem mna a Einsteina, ktori tam chodiem 2 (slovom DVA) krat za rok? OZAJ, KUKNITE SI CI MATE SPRAVNE UVEDENU ADRESU A TEL. CISLO v kontaktoch na tejto pagese lebo ak sa bude robit stretko tak aby ste dostali pozvanie...

Boro napísal/a 26.11.2004 - 11:11.35
Ake stretko s metlou.Kto sa stretava s Metlou? :) Pridem sa kuknut. Cawo byvala 4.A

bigbit napísal/a 19.11.2004 - 10:11.45
predchadzajuci clanok som napisal ja a nie romco.sorry za omyl.

Romco napísal/a 18.11.2004 - 10:11.29
Romco: ja viem,ze si to nepisal ty, preto tam bol ten smajlik. Mam sa dobre. Sumo: cim viac, tym lepsie :)

sumo napísal/a 17.11.2004 - 02:11.44
ake stretko???To mate len vy dvaja a metla :)? Dojdem aj ja:)

Romco napísal/a 12.11.2004 - 12:11.28
Ahoj bigbit. Ten clanok,ktory je napisany 10.06.2001 - 05:06.10 som urcite nepisal ja, niekto si so mno vystrelil a rad by som vedel kto to bol.Ako sa mas?Ja celkom v pohode,chodim poctivo do skoly na vysku v TN. Zdravim vsetkych mojich byvalych spoluziakov zo SPSE v Tvrdosine.

bigbit napísal/a 08.11.2004 - 04:11.26
poslal som ti to na mail

Cievo napísal/a 08.11.2004 - 04:11.17
bigbit: hej, som tu.Behaju mi maily ked tu niekto nieco napise :) Ja by som aj bol za metlu. Vsak je to predsa nasa triedna. Nie?Nemas ICQ ?

bigbit napísal/a 08.11.2004 - 04:11.15
cievo: ty si tu? ideme chatovat na tvojej stranke? :)

bigbit napísal/a 08.11.2004 - 04:11.56
Cievo: \"PYTAM SA\": ideme aj metlu pozvat na stretnutie? Nechcel by som na stretnuti skonstatovat: \"NEBAVIM SA\". A metla vzdy \"MA NIECO\", cim nas pobavi. :)

Cievo napísal/a 08.11.2004 - 04:11.10
bigbit: vole :)

bigbit napísal/a 08.11.2004 - 03:11.24
Romco: a ja som si myslel, ze clanok (Romco napísal/a 10.06.2001 - 05:06.10) si pisal ty. :)

Cievo napísal/a 04.11.2004 - 09:11.58
Ahojte. Tak my s Marekom a s Jancim sme stale na vyske a zacali sme uz 4. rocnik :) ZDravim vas vsetkych a drzte sa :) Floro ma svoj vlastny obchod s mobilmi(MimaMobil-v NO, aj v Oravsko ma reklamu). Inac nic noveho :) Janci necaka nic :) Vlcko chodi na kamione :) Tot asi tak vsetko, drzte sa a piste co a ako :) PS: Kto bude organizovat stretko a kde ho ideme organizovat ?

romco napísal/a 04.11.2004 - 09:11.37
Ahojte vsetci.Zdravym vas vsetkych.Prave som narazil na tuto stranku a velmi ma prekvapila,doteraz som nevedel ze tato stranka existuje.Je fakt super.Ja studujem uz stvrty rok na Trencianskej univerzite a celkom sa mi dari.Verim ze aj vam.Prajem vsetkym vela uspechov v zivote.S pozdravom Romco

sumo napísal/a 13.10.2004 - 11:10.19
ozaj a dojdite do TS do NAJVACSIEHO BARU NA SLAVENSKU ..eh

SUmo/pedo :) napísal/a 13.10.2004 - 11:10.15
tak caute ludia. Tak ja som s tymimalymi uz skoncil (dufam :) Ako si zijete? Ja sa este akosik furt drzim na VS? Uz taham o rok na titul... Tak nex sa aj vam tak super dari a na svadby trosku POZYVAJTE!! ;) ..

Smeo-Zdeno napísal/a 14.09.2004 - 12:09.26
No aj ja som tu zabludil po dlhej dobe!! Sedim v skole a to mi ete ani semester nezacal...,kua je tu po xuja ludi a som sa tu smial ako debil,ked som si cital prispevky po dlhyx casox...,inac nic nove,skolu nam ete stale neznicili a tak..:((( Kto si to robil prdel,ze sa Jano Skuben zenil???to som vebec ani len netusil...,parxantik,mohol sa aspon nejako ozvat, ja som v DK teraz tak raz za mesiac aj to len na vikend...cafte!!

bigbit napísal/a 10.08.2004 - 01:08.43
zdravim vsetkych, ktorych sa to tyka :) som tu uz davno nenapisal, tak sa ozyvam, ze zijem a som zdravy. momentalne som v BA a pracujem ako admin v jednej soft. firme. cievo: sa nesmej borovi, vsak metla nam dala brutalne zaklady visual basicu; sa cudujem, ze nerobi nejakeho analytika v tom panasonic-u :) dnes je nejake popularne zenit sa v mladom veku :). majte sa...

Cievo napísal/a 07.08.2004 - 07:08.35
Ahojte fesaci. Zevraj Erika ma uz male. Flor je zenaty uz dlho a JANCI SKUBEN ma svadbu 11.9 !!! Aspon mu SMSku napiste hovada!!! :) Boro: Programator ? A co take kodis ? Tetris ? :) olo: ehm...ako zeny/chlapci ?!

Boro napísal/a 04.08.2004 - 12:08.13
Nazdar Vsetci! Ako zijete? Mam nove tel. cislo : 0915 047 778. Teraz momentalne pracujem v Panasonicu ako programator vo Visual Basic. Cau!

olo napísal/a 01.07.2004 - 06:07.01
...tak som tu po dlhom case zabludil :)) tak zdravym vsetkych.takze je to pravda,ze floro nas opustil,at ma zdraveho synka :)))Stale trcim v BA...a nechystam sa zenit. polovicu prispevovatelov si neviem zaradit, no co uz vari to cesom zistim!!!

Cievo napísal/a 04.06.2004 - 07:06.06
All: Jak mate ? Co je vsetko nove u vas ? U mna nic dokopy. Zo skusiek mam este jednu a zase prazdniny takze s celkom dari ale nesmiem to zakriknut :-) voloda: K tebe sa radsej ani vyjadrovat nebudem lebo to nema cenu. Inac tej velke po****anej <!> si bol sucast cele styri roky. A ak sa ti nepaci \"tato usmevna a trapna cast tejto stranky\" tak mi povedz naco tu vlastne chodis? Nikto ti tu nekaze chodit a pisat voloviny ak sa ti nechce! Inac sa ako mas? Co porabas?

voloda napísal/a 04.06.2004 - 01:06.32
este stale si myslim ze cela nasas trieda je jedna velka pojebana pica a tato usmevna a trapna cast tej stranky by mala byt zrusena a zabudnuta aj so vstkym ostatnym

Cievo napísal/a 19.04.2004 - 09:04.57
AHOJ KURVY SICKE ! Mno tak, troska noviniek. Erika je vydata a mozno uz aj porodila a FLORO SA NAM OZENIL a ani nam to nepovedal DEBO ! :))) Inac nemam nic noveho a vy ? Co chystate na leto ? :))))))))

Pjonto napísal/a 16.04.2004 - 12:04.53
cau mipro som vacsinou v cechach tak preto sa mi nemozes dovolat:-(inac slovensky kontakt plati a cesky je 608 344 528 caute!P.S. kto sa ide dalsi zenit?

MiPRO napísal/a 15.04.2004 - 11:04.29
ALL: sewas ludia. Pozeram tak nic sa tu nezmenilo stale tie iste pismenka :-). Dufam ze vsetci zijete super zivotom a je to zo dna na den len a len lepsie. Inak ak mate na seba nove kontakty tak ich sem dajte lebo len napr. na tekeho Pjonta ten stary neplati - teda aspon mne sa mu neda dovolat. Uf tak konecne som oprasil svoje schopnosti klepat do klavesnice ale uz bolo dost :-) idem spat :-).CAFTE

paraguay photos napísal/a 27.02.2004 - 02:02.51
http://www.softcha.com HELLO FROM PARAGUAY SOUTH AMERICA I JUST VISITED YOUR EXCELANT HOME PAGE

Smeo napísal/a 05.12.2003 - 09:12.08
Ja by som mal taky super napad!!! co keby sa kazdy podpisal ku svojmu prispevku aj menom, bo mam z tych nickov dost velky bordel..., netusim,ze kto co napisal.... DIK! ZDENUSKO... xixi

Cievo napísal/a 25.11.2003 - 09:11.44
Cievo: prepacte vsetci ale som tu davno nebol :) voloda: dakujem ti za duchaplnu myslienku co si tu napisal :) sumo: kurde, to si ma mal drgnut, hnupe, ja a spat v autobuse? co si ma \"nezobudil\" na buduce tak sprav !!! AHOJTE

sumo napísal/a 25.11.2003 - 06:11.38
..a Cievo fcera som ta videl v autobuse do skoly.Ja ze trochu pokecame a ty si spal.Tak pozdrav Zilincanov

sumo napísal/a 25.11.2003 - 06:11.59
Caute po dlhej dobe :-) Ako zijete?A co vysky,este sa drzite.Ja zatial hej ...sa az cudujem@

voloda napísal/a 03.10.2003 - 10:10.58
cela nasa tirda bola jedna pojebana pica a tato cast tejto stranky by mohla byt konecne zrusena a navzdy so vsetkym ostatnym zabudnuta

black & mak napísal/a 02.10.2003 - 12:10.21
Zdravime vas vsetkych, mame sa fajn, kruzkovice, izbovice v plom prude, vsetko tak ako ma byt (obcas aj skola). PS: Dnes Mak s Cievom sutazili v jedeni parok. Skoncilo to 9:10 resp. Cievo viedol o 1 ks parky.

maniac napísal/a 27.09.2003 - 06:09.24
pani ,damy a Cievo;) stara znama vec.....ja sa snazim si to nevsimat,neze by mi to nolo lahostajne,to vobec nie,ale ja s tym sotva nieco spravim,a kym budu v politike ti co su tam teraz tak sa to asi ani nezmeni...;)

MiPRO napísal/a 17.09.2003 - 01:09.18
all: tak vas po dlhej dobe vsetkych zdravim. Tak v piatok je ten jarmok v DK co? tak mozno sa tam uvidime. bigbit: slavo ty sa krot a setri... teda aspon do piatku :-), SMEO: haha... skoro soms sa zlakol ale racaj si davaj pozor aj ty

Cievo napísal/a 03.09.2003 - 05:09.00
bigbit: mno ja neviem o ziadnom stretnuti zatial :) som v US zase takze ja organizovat zatial nejdem a naposledy ked som chcel zorganizovat tak sa na mna v poslednej chvili vsetci vysrali :) ale daj znat ak nieco bude :)

bigbit napísal/a 03.09.2003 - 02:09.11
smeo: aj tak si uz nevladal.... cievo: nechysta sa nejake stretnutie sps???

Cievo napísal/a 01.09.2003 - 07:09.41
mauri: a ty si aj tu zabludil?hehe ;)

mauricius napísal/a 01.09.2003 - 06:09.25
cjevo, cjevo si Ty ale rjadna maska ... smuq :D

Cievo napísal/a 29.08.2003 - 05:08.14
Ahojte sicke :) Ako sa mate ? Ja super, za 16 dni pojdem domov konecne ! Smeo: Mno pekne od teba, ze si si spomenul aj na nas :-) Ja zijem dobre,teraz som zase v US a za chvilku pojdem dom a potom do skoly. A ty co mas noveho ? bigbit: sewas :) ee, len mensia chyba,hehe

Smeo napísal/a 29.08.2003 - 03:08.52
no cawes..., ja som si po dlhej dobe zase spomenul,ze tu nieco taketo existuje... :)) Cievo?ako zijes parxante?? Mipro bude otcom... xixi...,ale nie.., to bola len troska sranda.. :)), tak mi napiste nikto nieco pekne uz konecne... Pocuj Slavo si mooooc ftipny... :))kedy to ideme zahrat fucik?a nie ako minule,ze ani nezacneme a bude tma.. :))

bigbit napísal/a 25.08.2003 - 02:08.07
Cievo: schizo??? :))

Cievo napísal/a 13.08.2003 - 03:08.34
:-) poznam ta: no vies, je to moja stranka a budem si pisat ako ja chcem ;-) Juro CH a Peto S :))))))

Cievo napísal/a 13.08.2003 - 03:08.41
hehe, to som si ani nevsimol, ze tu vobec niekto niekedy nieco napisal :)

Cievo napísal/a 01.07.2003 - 06:07.34
Boro:Sewas,ja zijem celkom dobre az na to,ze mi chyba moja najmilsia osobka.

boro napísal/a 18.06.2003 - 11:06.20
Nazdar vsetci ako zijete? Ja som v Mladej Boleslave a Sumo isiel zarabat do Nemecka. Olo je stale v Blave, s Erikou neviem co je. Zdravim vas vsetkych.

Cievo napísal/a 10.06.2003 - 08:06.40
ahojte,zase tu niekto prisiel po dlhsej dobe

bigbit napísal/a 09.06.2003 - 09:06.07
ja som ti minule volal, ci nejdes na futbal, tak nevymyslaj. ozaj pozdravuje ta jan skuben, minule som ho stretol v kralovanoch. (a nebol sam. oooooo;-)

Smeo napísal/a 07.06.2003 - 05:06.16
nooooo,ja som bol minule na svadbe,ale iba bratovi --chvala bohu... :)) Kua,aj tak som tam robil sofera,tak som nechlastal... :((( Uz ma nikto nema rad,nikto mi nezavola... :((

Cievo napísal/a 26.04.2003 - 03:04.03
hi all z domu :-)

Mipro napísal/a 25.04.2003 - 04:04.05
hi all z cofaxu

Cievo napísal/a 22.04.2003 - 03:04.55
Vlcko: mas pravdu ale kto by ju zorganizoval,nevies? :-)

Vlco napísal/a 21.04.2003 - 11:04.08
Zdarvim vsetkych parchantov. Dufam ze sa niekedy stretneme . Zisla by sa nejaka chata nie?

Cievo napísal/a 05.04.2003 - 12:04.26
Fsetci: Ahojte, co mate nove ? Nejak to tu upada. Nejde sa niekto z vas zenit/vydavat ???

Cievo napísal/a 07.02.2003 - 11:02.33
Ahojte sickeeee ! :-) Ako sa mi mate? Ja super ale keby ste vedeli aky mam rozvrh (aspon z marekovych telefonatov) tak by ste zaplakali :-) Drzte sa na skuskach ak este nejake mate. My s MaKom uz mame volno tak este tyzden. Prajem vam super Valentina a pozdravte svoje kochanky ak mate,hehe :-) M!PRO: no ked sa zamilujes do babenky tak kompik ide bokom :-) Skus a uvidis, je to o mnoho lepsie ! :-)

M!PRO napísal/a 06.02.2003 - 02:02.38
Cievo... Len tak som zabludil na Atlantis a nesiel som tam aj tvoje prachom zapadnute konto. 100 dni bez pristupu. To si ako vydrzal ? :-)

M!PRO napísal/a 24.01.2003 - 01:01.39
Cafte vsici. Drzte sa na skuskach.

Ole napísal/a 01.01.2003 - 06:01.07
po dlhom case som vas konecne videl vsetkych pohromade prajem vsetko dobre v novom roku .Olo

bigbit napísal/a 20.12.2002 - 05:12.14
inac vam vsetkym prajem prijemne prezitie sviatkov a stastny novy rok, P.S: miernite sa s tym alkoholom

bigbit napísal/a 20.12.2002 - 05:12.23
to je skoda, prave som vam chcel oznamit ze budem meskat cca 4 hodiny

Cievo&MaK napísal/a 19.12.2002 - 05:12.07
Tak z toho stretnutia nic nebude. Asi by nikto neprisiel aspon z tych telefonatov a SMSiek co som dostal takze to asi zrusime. Mozno na buduce :> Ahojte

Cievo napísal/a 19.12.2002 - 01:12.44
!!!!!!!!!! Zajtra je to stretnutie v Biliard klube v Tvrdosine o 1700 !!!!!!!!!!!!!!!!!

bigbit napísal/a 18.12.2002 - 01:12.05
janci: preco prave mna zdravis? momentalne mame skuskove, tak sa vsetci ucime.

Janci napísal/a 17.12.2002 - 04:12.40
Zdravim ta Slavo. Ako sa vsetci mate ?

Cievo napísal/a 17.12.2002 - 04:12.40
Danka: Ahoj :> No to je pekne :> Ani ja sa uz nehnevam,hehe :> A kedy sa ides vydavat ? Slobodu si uz zapijala ? :> Vsak napis mi na maila cievo@dorm.utc.sk nak tunak nemusime pisat :> Uz sa tesim :>>>>> ALL: tak dufam, ze 20 sa stretneme, inac asi v Piatok toho 20-teho ja a marek ideme do skoly pozriet metlu a potom sa stavime dole, takze dufam, ze bude vysoka ucast :>

Danka napísal/a 17.12.2002 - 04:12.33
Cievo: Nie uz sa nehnevam. A inac ako sa mas? Ako na skole, dari sa. A co vies o ostatnych clenoch. Nikto nieje zenaty ani vydaty? S nikym niesom poriadne v kontakte, ani s Juliou. Tak sa vsetci drzte a dufam, ze skor ci nejskor sa aj tak vsetci stretneme.

Cievo napísal/a 08.12.2002 - 11:12.21
Danka: No ja som sa osobne zle o tom nevyjadril.Som len napisal novinku pretoze to je novinka kt podla mna bolo treba zverejnit kedze sa nam kamaratka ide vydavat :> Vsak sa uz nehnevaj. NO ! :>>>> Sumo: kua tak ten NechSkape vyhod :> Mne sa to nechce prerabat aj na tvoje stare normy :>

sumo napísal/a 03.12.2002 - 07:12.05
ozaj a aby som to este do konca semestra stihol > Pozdravujem vas vsetkych z Ruzomberka. Uf to bolo len tak tak. O mesiac tu uz asik nie som... :-)

sumo napísal/a 03.12.2002 - 06:12.17
Caute ludia! Konecne som tu zabludil. Takze stretko? Pridem. CIEVO:neviem co to je ale nevidim na tvojej stranke ziadne texty. Pises to ciernou alebo mam na nic prehliadac...

Dana napísal/a 03.12.2002 - 05:12.38
O prezivke som vazne nevedela, smies sa spytat preco prave taku? A viem dozvedel si sa to od svojej sestry, hovorila som jej to, vydavat sa idem, no ale este nevieme presne kedy.Len ma nahnevalo ako ste na to reagovali. Najhorsie bolo, ze si to precital aj moj priatel.

Cievo napísal/a 26.11.2002 - 05:11.14
Danka: Ahoj, ako sa mas ? :> To, ze sa ides vydavat som sa dopocul od niekoho takze co som pocul to som tu napisal. Nie je to pravda? :> Prezyvku Fuga si mala uz od zacaitku stvrteho rocnika. Sa cudujem, ze nevies o nej. Prepac ak som ta sklamal ale nemyslim si, ze som ta mal cim. Vsak co ti ludia nahovoria, nie?

Dana napísal/a 26.11.2002 - 04:11.18
Musim Vas vyviesť z omylu. Nie niesom tehotná a vôbec nikto ma nenapustil. A tobôž to nieje môj sused. Neviem odkedy mám prezívku FUGA a už vôbec neviem prečo , no ale už ako myslíte a ak Vám to robí dobre- Však Ondro? Nič také, že sa vydávať nejdem som nepovedala, ked tá chvíľka nastane dám Vám všetkým dopredu vedieť. Inák Ondro mala som o tebe dobrú mienku- no ale sklamal si ma.

Cievo napísal/a 18.11.2002 - 10:11.31
Ja, Janci, Marek, Floro, Komurcak, Misko, Bulo, Sveto,...nepamatam :> sak dufam, ze setci :> komu mozes tka daj vediet.

bigbit napísal/a 17.11.2002 - 11:11.14
cievo: uz niekto prislubil ucast na stretnuti?

Cievo napísal/a 15.11.2002 - 11:11.24
Ahojte,Smeo: no to teda neviem ale berie si nejakeko susedea :> Asi sa smyklo kua :>>>>>big bit: cuvaj, ty nevies kto to je FUGA ?? Sak Dana Harcarikova z Trstenej ! :>>>>> to si uz nepamatas ? hehe, tak zatial

bigbit napísal/a 14.11.2002 - 08:11.34
aj ja zdravim vsetkych co citaju tuto stranku, konecne tu niekto nieco napisal. CIEVO: poviem vsetkym ktorych poznam, ze bude stretnutie. mal by som dojst, ak sa nic nestane. SMEO: aka fuga sa vydava, MORESOVA???

Smeo napísal/a 13.11.2002 - 02:11.34
No caw, som rad, ze si mi konecne dopisal to moje cislo na mobil... :)) COZEEE? Fuga sa vydava, pre boha kto ju chce, co ju niekto napustil?

Cievo napísal/a 13.11.2002 - 11:11.49
Zdrawim Was setkych !!! Rozhodli sme sa, ze bude stretko a to 20. decembra 2002 a to v Tvrdosine v Biliard klube (v Biliarde). Takze vsetci co to to vidite daj vediet ostatnym co to nemozu vidiet :) Tesim sa na spolocne stretnutie. Zatial sa majte krasne.

Cievo napísal/a 13.11.2002 - 11:11.46
Zdrawim Was setkych !!! Rozhodli sme sa, ze bude stretko a to 20. decembra 2002 a to v Tvrdosine v Biliard klube (v Biliarde). Takze vsetci co to to vidite daj vediet ostatnym co to nemozu vidiet :) Tesim sa na spolocne stretnutie. Zatial sa majte krasne.

packo napísal/a 12.11.2002 - 04:11.52
Zdravim vsetkych!

bigbit napísal/a 21.10.2002 - 02:10.59
pri najblizsej prilezitosti mi tie dve stovky vratis, lebo poslem na teba romov.

voloda napísal/a 21.10.2002 - 10:10.48
pjonto je kokot vsetci ste kokoti..nemam vas rad Iba slavo nieje...vysim mu dve kila uz pol roka ale az mu ich vratim tak aj on bude. Zdravi vs novopeceny fetak, stary alkoholik a buduci nezamestnany

bigbit napísal/a 10.10.2002 - 05:10.28
all+pjonto: ad revidendum 2006

pjonto napísal/a 09.10.2002 - 12:10.31
cau cievo a ostatní kedz ideme urobit nejaku chatu alebo stretko???

bigbit napísal/a 07.10.2002 - 01:10.40
kua cievo, co tam riesis, keby si nenahanal zenske, ale staral sa o web, tak by som si mozno aj precital, co nove vo svete :-))

Cievo napísal/a 06.10.2002 - 04:10.45
KUA aj zo zalohami, zase sa vymazali vase prispevky.KUA+

Cievo napísal/a 04.06.2002 - 10:06.26
Caweste.Ja sa mam super a uz som aj skolu skoncil.Ako zijete vy ostatni?Studenti studujte a vojaci makajte,hehe.

dizzi napísal/a 29.05.2002 - 12:05.17
no lol jj to pozname... (este teraz si pamatam jak isty juraj b. mal prist o vodicak ;)))

bigbit napísal/a 16.05.2002 - 06:05.50
cau zena, ak si zena?

Nejaka ZENA napísal/a 16.05.2002 - 12:05.56
cavte \"MUZI\" uz ste \"Muzi\"?

packo napísal/a 13.05.2002 - 08:05.02
No konecne! Tak jako, pochvalte sa, co mate nove parchanti! Ja skoro nic. Ale nieje to az take zle, aby to nemohlo byt este lepsie. No blizi sa leto, tak sa dufam dakedy konecne zideme, kua,kua. A ak sa niekto bude zasek vyhovarat tak sa velmi nahnevam. Tak zatial sa majte krasne. A studujte ti co studujete, aby som sa za vas nemisel zasek hanbit!!! Zatial (!)

Mipro napísal/a 10.05.2002 - 12:05.00
Counter-Strike mania pohltila cley svet. Co je to denny zivot?? Uz netusim.. :-)) Tak hore sa a connect cs. GOD LIKE. Ale nie. Teraz vazne. Hej, pracujuci i nepracujuci, studujuci i ulievaci. Ako sa mate. Ja OKi, ale keby sa mi chcelo ako sa mi nechce, hned by bol svet krajsi. Zatial cafte.

jozko napísal/a 28.04.2002 - 01:04.52
no cavte co robite ked nic nepisete pride pozriet do ruzomberku mna Brana, Pala, Maja Olesa, Luba Vlcaka a Stana Kulkovskeho seci sme sa tu strtli v kasarnach inak 150 150 150 150

Cievo napísal/a 17.04.2002 - 11:04.57
Takze stranka zase fungiruje po dlhsom vypadku servera ;)

jozko napísal/a 02.02.2002 - 06:02.58
No cavte vsetci tak mam sa celkom fajne stale sa ucim este viac ako v skole inak pohoda. Uz iba 238 pride niekedy pozriet!

Cievo napísal/a 21.01.2002 - 08:01.57
Cawte setci ! Jak zijete ? Este mam jendu skusku a budem mat pokoj ale ak tuto skusku spravim tak mi mozu tlacit diplom uz a uz mozu mi ho aj dat :) Drzt e sa zatim, caweste

Juro CH a Peťo S napísal/a 21.01.2002 - 11:01.28
Ty prde, a co ted?!!?

Juro CH a Peťo S napísal/a 21.01.2002 - 11:01.16
Je to svinstvo, ale je to tak. A nic ine nam neostava, len ostat hrdi na svoju vlast a spoluobcanov aj ked ...

Juro CH a Peťo S napísal/a 21.01.2002 - 11:01.30
Asi vies o koho ide ak nie moje cele meno je Juro Ch a hned vedla sedi Peto S. Mozes pouzit zolika \"telefon priatelovi\" a ak mozem doporucit volaj Jurovi Ch alebo Petovi S. Inac mas to tu celkom supej. Pozdrav Bera a Jurasekyho \"Big\" Johna. Musim koncit, prisla ku mne do kanclu tvoja mama. Tak nekdy priste \"ty prde\".

XYZ napísal/a 16.01.2002 - 05:01.07
Ked gama ziarenie prejde nubirovanym sklom vznikne degresia turbolentneho ziarenia v dosledku coho sa neporusi hipofiza straty energie a zaroven sa zvysi zdanliva koherencia ziarena... FEI

Cievo napísal/a 13.01.2002 - 02:01.44
Caweste, tak klud tiez nemam casu na zvys a halvne nie potom co ma vyrazili zo skusky z ekonomiky ;) Ale uz som to dal do poriadku :) inac mame odkaz este pod polozkou Kniha navstev od nejakej Zuzky ;) Hmmmm, mali by sme jej prianie vyplnit co vy na to ? Ako idu skusky ? Jozko Gocala nam odisiel na vojnu :)

Smeo napísal/a 09.01.2002 - 05:01.49
Hej pocuj opiciak, preco si tam nenapisal aj moje telefonne cislo na mobil, neser!!!!

Packo napísal/a 06.01.2002 - 03:01.33
Caute fseci. Cievo prosimta oprav mi tel.c. na mobil: 0904 5...... Dik. Inak Stastny novy rok vam fseckym prajem. Uz sa tesim na nejaku chatu, aj ked nebude asi tak skoro.

vlco napísal/a 25.12.2001 - 09:12.27
Stastne a vesele vy hovada

Cievo napísal/a 12.12.2001 - 10:12.41
SewaZ,pozeram ze sa to tu zachina konechne pomaly hybat:)Jak zijete fshetci?ja super,mam fsheky zapocty,jednu skushku za 1 za sebou aj s Einsteinom a 18.12.2001 mam eche jednu z matiky a tu neviem chi spravime ale vari hej:)Inach potom by sa BRANO zishla chata ale cez prazdniny letne!Nie skour:) VOLODA:Jak tam tie zblaznene esnke dole v BA do teba ?:) BIGBIT:sak zistim gdo je ta nadrzana blondina, inach pojde potoms nami na chatu:) BONDINA:shak ja si kuknem gdo si;) ALL:drzte Sa !

bigbit napísal/a 11.12.2001 - 07:12.41
vlado myslis si, ze som ti naletel, ze to ti pislala dlhodoba blondina, bolo by to dokonale, keby tam neboli casy odosielanych sprav, ale snaha bola. ked to v textovom rezime, tak to nie je az take dokonale

voloda napísal/a 11.12.2001 - 07:12.24
za pravopis ma nelincujte.v tom som bol vzdy slaby..ale blonínu nesetrite:)))))

voloda napísal/a 11.12.2001 - 07:12.16
Cafte ludia..tak vydite stake sa mam napicu stale je to o tom istom kopa zblaznenych holiek(do mna :)))) a tak.. ale inak v pohode uz som sa s tym zmieril.... vy inak ako??? Chudak jozko, ty buk sak si daj prihlasku na skolu za ten zvysny rok budes moc este chlastat vo fajnovej spol;ocnosti(ak budes v blave) a prirodzene klatit holky... majte sa parchanti

blondína napísal/a 11.12.2001 - 07:12.26
to mali byt smailiky doboha :0)

blondína napísal/a 11.12.2001 - 07:12.54
090?691745 zabudla som ??????

voloda napísal/a 11.12.2001 - 07:12.09
dlhodoba blondína>>>> je mi luto ale vies ako to chodi program nab?ty varlata prazdne... ak sa nejake miesto uvolni ozvem sa ti... napis cislo

dlhodoba blondína napísal/a 11.12.2001 - 07:12.45
boze boze tak som nahodou natrfila na tuto stranku... a som odrazu cela bez seba...boze boze kto je ten krasny chlapec na taj triadnej fotke????Ten v najspodnejsej rade v cervenom tricku...hned by som ho vojela...milovala by som sa s nim do skapatia....

dlhodoba blondína napísal/a 11.12.2001 - 07:12.41
boze boze tak som nahodou natrfila na tuto stranku... a som odrazu cela bez seba...boze boze kto je ten krasny chlapec na taj triadnej fotke????Ten v najspodnejsej rade v cervenom tricku...hned by som ho vojela...milovala by som sa s nim do skapatia....

moresova napísal/a 11.12.2001 - 12:12.29
caute vsetci ako sa mate. ja sa mam dobre, trochu som pribrala pred vianocami ale inac v pohode. Minule som stretla Cilika a Janika ako isli za Kovandom, aby im vratil prachy za ten mikrotelefon, ktory mal predat. Ale ten im povedal, ze sa s nimi nebavi.

bigbit napísal/a 10.12.2001 - 06:12.18
all: kto je blondy a jesi?

blondy a jesi napísal/a 10.12.2001 - 05:12.32
ste perfektna trieda a ten Braňo nemá chybu vieš mojej kamoške sa páči a ona a vola... pozdrav basistu vieš on sa so mnou lizal včera na zabave. a ty si sa len nevdonky prizeral lubim ta

Dako napísal/a 09.12.2001 - 04:12.11
Do adresara dopln cisla mob. telefonov - Mapr Romca, Smea atd. Tak zatial.

Dako napísal/a 09.12.2001 - 04:12.52
2 cm snehu a BA je v prdeli.

vlco napísal/a 09.12.2001 - 04:12.35
Tak som sa po dlhom case zas pripojil... Cievo: Mas to tu dobre a citam to vzdy ked som pripojeny. Len tak dalej. Ta chata ma sklamala ze bola taka mala ucast´. Ja som fakt nemohol ale dufam ze do aprila daka bude lebo potom idem k k tym zelenym kurmam.

Jozko napísal/a 02.12.2001 - 03:12.39
No zdravim aj ja po dlhom case. Len aby ste vedeli v Januari rukujem na VOJNU!!!! Cafte!

voloda napísal/a 16.11.2001 - 06:11.59
CIevo>>>> len tak medzi nami chcel by som vedit to zlate heslo na adresy....adresu var este mas...alebo...banas@atlas.cz dik moc maj sa

voloda napísal/a 16.11.2001 - 06:11.30
No konecne som zasa na \"normalnom nete\"takze vas vsetkych zdravim drahy spoluziaci.CIEVO netusil som ze moj posledny odkaz ta tak najebe.Ja mam o cosi rozumu viac...lenze ked mas debku ako svina tak pises aj kokotiny ...teda az na tu poslednu vetu hej:)./nebudte nasrary a hlavne sa ucte parchanti.... majte sa krasne

Dako napísal/a 11.11.2001 - 12:11.18
Veru tak. A ako je tu doooooole? V pohode.

Cievo napísal/a 08.11.2001 - 09:11.25
DAKO: keby len zivot ale aj zeny ;) ako tam dooooole ?

Dako napísal/a 05.11.2001 - 03:11.42
Boha, boha ... Ten zivot je ale krasny !!!

Cievo napísal/a 01.11.2001 - 06:11.10
Vlcko: ty nejdes na chatu tak ako ja ? :) To pokracovanie pisem len ked mam cas a ked ma chut ;)

Vlco napísal/a 01.11.2001 - 10:11.06
Cievo: Preco hovoris Branovi Big lip? Vsak na slovensku po slovensky. HA ha

Vlco napísal/a 01.11.2001 - 10:11.41
Dufam ze sa na tej chate najeopijete a bude vam tyzden zle. Cievo ta rubrika Stalo sa je napinavejsie ako Divoky anjel. Napis pokracovanie kua. Zdravim celu ex 4.A

Cievo napísal/a 29.10.2001 - 12:10.52
!!!!! DAVA SA NA ZNAMOST ZE DNA 2 AZ 4 NOVEMBRA SA USKUTOCNI CHATA !!!!!! PRE INFO A REG. VOLAJTE VELKEJ PERE !

Cievo napísal/a 16.10.2001 - 09:10.38
Bulo: tak treba dat vediet Big Lipovi nak vybavi tu chatu co bola minule sak tam bolo super, nie ?A ako tam f kosicoch ?Cigani a madari su f pohode?Sak im ukazte !

bulo napísal/a 15.10.2001 - 07:10.38
uz sa pripravujem na opicu lebo budem mat druhy krat 18 takze si na mna spomente a opite sa aj vy

bulo napísal/a 15.10.2001 - 07:10.13
Tak aj ja sa po dlhej dobe pripojim do debaty. VY KURVY aspon nie ste v skole sami ako ja v tych poje.... Kosicoch a ucenia tu mame tiez dost a tymto Vas poverujem aby ste sa snazili na vianocne prazdniny vybavit nejaku chatu a poriadne sa spijeme. Ak nieco niekto vybavi nech da vediet. BULO

Cievo napísal/a 06.10.2001 - 10:10.42
nazdar voloda. som si myslel, ze aspon potom co sa dostanes na skolu tak dostanes aspon trochu rozumu, ale... A neviem kto to vdal. Zato ze sa nedrbem do BA 300km tak sa drbem do ZA 100km a ma to lepsie. Ty sa aj ucis ? Hmmm, to mije novinka. A nebojaj sa raz budes aj ty DRUHAAAAK ;-)

voloda napísal/a 06.10.2001 - 07:10.10
vy banda kokotov ja vas tiez pozdravujem ale raddsej by som bol keby ste boli vsetci chciply. Drahy Marek ty parchant ak chces vydiet skutocne studium tak sa prid pozriet k nam doboha a za najvacsi dokaz mozes povazovat Cieva, ten to vzdal medzi prvymi, mame ho nakresleneho na stene a plujeme na neho vzdy ked sa ucime(takze furt). Mate ale jednu vyhodu, uz teraz viete ze ste inzinieri pricom mi dovtedy budeme musiet poriadne pohnut nasimi genialnymi hlavami. Majte sa krasne a nebudte nasraty ved ja vas mam rad len ma sere ze budete DRUHACI :)))))

Cievo napísal/a 03.10.2001 - 08:10.39
DAKO:Aj tom som ta omylom prezvonil lebo som volal pelovi ;) inac ako v BA ? Zdeno sa n mna este hneva ? cawes

marek napísal/a 03.10.2001 - 02:10.35
Ahojte, vsetci, pozdravujem vas zo Ziliny. Akosi to tu pomaly prituhuje. Na informe napr. po nas chce, aby sme napisali program na zistenie, za aky cas vytecie voda z pohara. Same vzorce a rovnice. Ja z toho asi zblbnem.

DAKO napísal/a 30.09.2001 - 10:09.42
Cauko. Nemam cas tak v skratke. CIEVO SERIES MA. Ale som rad ze si na mna niekedy spomenies a aspon prezvonis - bod k dobru. PS: Cakam ze budes reagovat.

bigbit napísal/a 28.09.2001 - 02:09.08
co je super v Blave? Je tu dobre pivo a dobre zeny a lepsie moznosti zarobku ako v Ziline. To hadam staci. A to ucenie je hrozne, skoro na zosalenie. Neviem ci prejdem do 2. rocnika, ale budem sa snazit. pozdrav ostatnych. zatial cau. P.S: co je fuga?

Cievo napísal/a 27.09.2001 - 11:09.42
Marek sedi vedla mna terez a ma pravdu ze nas je \"iba\" 6 na izbe ale sme boli na zacitku iba 4 no co uz ? Sak my mame postelel aj s Jankom a ti ostatni nak si lahju na co xcu a kde xcu :) Inac marek bol s pelom a so mnou v posilke a este dneska sa stazoval ze ho ruky bolia :) Cvicil radne ako sa patri ! :) No nic, dneska mame este jedenu 3 hodinou perdnasku a potom marek ma este 2 hodiny cvika z tej prenasky ale je to matika a tak si mysli ze to zvlada :)

Marek napísal/a 27.09.2001 - 11:09.16
Tu v ZA je super, intraky su super, sedim vedla Cieva. Na izbe je nas 6 a aj tak mame este miesto:-) Inac zdravim vsetkych.

Cievo napísal/a 27.09.2001 - 11:09.42
sak vies ze som teraz tunak v ZA tak ti to spravim az ked dojde domof ;)

Floro napísal/a 26.09.2001 - 06:09.44
Cievo ymen mi tam to Oravicka na Oravice 216 a cislo mam uz len 0907 318 269

Cievo napísal/a 14.09.2001 - 09:09.18
bigbit: tak keby si vedel ako NAM je dobre v ZA tak by si sa rozplakal ;) co je take super v BA ? Ked som videl tie intraky tak mi prislo zle. A so zvedavy ze kolky prejdete do 2 a co budes vraviet na ucenie sa potom ked sa ti zacne :) Uz ste mali imatrikulacny ? A inac v BA je aj FUGA :-D cawes

bigbit napísal/a 13.09.2001 - 11:09.14
Myslis si , ze ked si Zilinec, tak musis ist do skoly do Ziliny. Preco si nesiel do blavy, vies ako je tu dobre.

Cievo napísal/a 06.09.2001 - 09:09.38
bigbit: o com tocis ?

bigbit napísal/a 05.09.2001 - 08:09.01
sorry, pomylil som si nick

cievo napísal/a 05.09.2001 - 08:09.21
na tom prechode som si pomyslel, co za dement to na mna trubi, nevedel som, ze si to ty, mal si ma zrazit, mozno by som si ta vsimol

Cievo napísal/a 04.09.2001 - 09:09.40
all: zacal som zase sekciu Co sa stalo

Cievo napísal/a 04.09.2001 - 09:09.38
bigbit:co ? jak mara tehotna ? aspon z hasicom ? to ma za ten nexraneny sex ! :)) Sumo: tak to laho ti to len neprejde ! :) dako: bol tma za mna kamos. jojo: daj vediet a sme tam, nie ? cervo(bigbit): to je na servery na hovno cas :) a inac minuel som na teba trubil ked si bol v namestove na bicykli a siel si smerom ku cajke a ani si nepovedal caw len zakurvovala siel dalej ;) ja som trubil lebo som ta poznal a nei preto ze si bol na prexode ! :) neviem ci tu photo mam s metlou !

bigbit napísal/a 04.09.2001 - 09:09.34
Viete o tom, ze Mara je tehotna a Harmata zhorel.

Sumo napísal/a 28.08.2001 - 11:08.47
Co to mam pri fotke? Aky Pedo? Co som ja za Pedo? Dufam ze ked sa ludia stretneme uz na to zabudneteeee.

DAKO napísal/a 24.08.2001 - 10:08.51
?? CIEVO ?? JAK TO, ZE SI NEBOL NA ZAPISE. KASLES NA TO ?? ANI NEVIES AKY JE TO POCIT DRZAT V RUKE INDEX .. OZIK. JEDEN TIPEK HO UZ STRATIL -- SKORO SA ROZPLAKAL. TAK ZATIAL

jojo napísal/a 22.08.2001 - 12:08.51
cafte vsetci ako sa mate co robite kedy ideme na chatu

cervo(bigbit) napísal/a 21.08.2001 - 06:08.03
Prave som si vsimol, mensi detail. Predchadzajucu spravu som napisal o 07:00 h a na stranke sa zobrazila o 06:08. Skus sa na to pozriet, aby som si mohol zaistit aliby, ked budem chciet zabit toho stareho, co mi dal 3 z pisomnych:-)

cervo(bigbit) napísal/a 21.08.2001 - 06:08.56
Cievo, musim zlozit poklonu tvojej stranke. Uz som na nej dlhsie ako 10 minut, to sa casto nestava. Chcel som ti este povedat, aby si do rubriky fotky pridal foto metly pod sekerou, ktoru drzi pjonto. (Ak sa ti chce).

cervo(bigbit) napísal/a 21.08.2001 - 06:08.36
Zdravim vsetkych. Som v Blave, je tu super. O par minut idem na zapis. Kde ste vseci FEI-kari?, nikoho som este nestretol. Ozaj neviete ako sa ma Moresova a Cillik?

Cievo napísal/a 09.08.2001 - 09:08.49
hmmm, este rozmylam o ZA takze neviem ci pojdem do ZA alebo do BA :) a jozo a bulo nikde nejdu ;(

DAKO napísal/a 07.08.2001 - 09:08.36
Ja, Ty, Zdeno, Cervo, Pako, Floro, Vlado, Bruno ideme do BA a Jano, Pelo a E=MC2 idu do ZA. Jozo a Bulo neviem. Tak zatial. PS: sewas vseci co toto citate (z ex 4.A).

Cievo napísal/a 31.07.2001 - 05:07.37
DAKO:teraz nie je kedy ale ked dojdem domov a budem mat aspon troxa casu tak to prehodim. a rozohdol som sa pre BA, a VY ostatni ?

vlco napísal/a 28.07.2001 - 08:07.05
Zdravim vsetkych.

DAKO napísal/a 23.07.2001 - 09:07.52
Nebolo by odveci, keby zmena UTO ovplyvnila aj tvoju stranku. Ozaj. Ako sa mas. Rozhodol si sa pre ZA alebo pre BA? Zatial Cau.

Cievo napísal/a 30.06.2001 - 09:06.14
vlco: jak kaslem na stranku ? a co take by tu este malo byt ? :) WOW WOW venga boys, say how how vengaboys ! :))))) minule som bol u vas v novoti a stretol som big lip :) inac nejaka xata by sa zisla ! cawes :)

vlco napísal/a 30.06.2001 - 12:06.20
Co sa staloo.Nic nove. Kasles na stranku Cievo?

KOKSO napísal/a 28.06.2001 - 03:06.02
CAUTE!!!!!!:-D

DAKO napísal/a 22.06.2001 - 11:06.54
.: Jo BLAVA BLAVA :.

DAKO napísal/a 13.06.2001 - 11:06.50
Som prijatyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. SAJONARA

Romco napísal/a 10.06.2001 - 05:06.10
Som romantik. Milujem telenovely. Milujem Alenu, kt. ma 13 rokov a iq ako vy vsetci dokopy. 4 roky som to pred vami skríva.:))))))))))

DAKO napísal/a 08.06.2001 - 07:06.23
Nemam slov :,-|

DAKO napísal/a 08.06.2001 - 07:06.12
Uz viem ako som dopadol. T V R D O !!!!!

Cievo napísal/a 04.06.2001 - 10:06.04
Chata sa nam vydarila. Ti co ste neboli mate co banovat ! Ak si chces precitat blizsie, tak kukni do Co sa stalo sekcie. Zistili sme ze Romco je novy pedo :) Drzte sa na skuskach !

DAKO napísal/a 01.06.2001 - 11:06.19
A ideme na banket.

Cievo napísal/a 29.05.2001 - 07:05.41
nebojaj jozin z bazin, sak ked som ja zmaturoval zo sloviny tak ty tiez musis :)

jozko napísal/a 29.05.2001 - 10:05.58
kua kua zajtra maturujem a dnes som bol na odvode dufam ze zmaturujem

dako napísal/a 24.05.2001 - 08:05.10
S ADRESAMI SI TO NAOZAJ DOBRE VYRIESIL A AJ HESLO JE ORIGINALNE. TO JE ASI VSETKO CO SOM CHCEL LEBO JE NAJVYSI CAS IST SA MRVIT NA MATURU. ESTE NEVIEM ANI PRD A TAK JE NAJ CAS ZACAT.

Cievo napísal/a 17.05.2001 - 12:05.04
SETKYM: ZMATURUJEME KUA AJ KEBY SEKERY PADALI A AJ KEBY TEN STARY (CO NAM OPRAVOVAL PISOMNE) NAM BOL PRISEDIACI :) A POTOM VELA VOLNEHO MIESTA V ZALUDKU NA BANKETE !

Cievo napísal/a 17.05.2001 - 12:05.13
voloda: Hmmm, na banket by si mal ist pretoze sa este musime my dvaja nakychat :) A uz nemas ziadne zavazky (maja) tak preco nie ? Inac to vymazanie predchadzajucich prispevkov bolo zapricinene bezpecnostnou upravou adresarov stranok a zlym nastavenim pristupovych prav na subory v kt boli prispevky ulozene a zalohu tychto prispevkov nerobim. Tiez ma to serie ze sa stratili ale co uz narobim ? :)

voloda napísal/a 17.05.2001 - 11:05.22
nie az tak celkom pravda ze my staci jedno pivo a je po volodovi zalezi od toho kolko bolo predtym poldeci piv vina alebo inych podpornych napojov:)))) Inak ak tento prispevok drahy cievo zmazes ver tomu ze ta zabijem aj ke vazim skoro o polovicu menej a som ne takovych nejmin mansi :)))) na banket nejdem takze zialbohu ma tam asi neuvidis (mozno :))))))))))))) ale as tak hrozne na tom hadam nebudes :0)

Cievo napísal/a 10.05.2001 - 09:05.22
Vedeli ste o tom, ze Olo je GAZDA ? 9 krav a 4 byky ;-)

cievo napísal/a 03.05.2001 - 07:05.49
kua aj so spravcom serveru :) zase nastavil jeble prava na jden filez :)      Ak náhodou máš nejaké otázky na nás alebo niečo tak mi napíš a ja sa ti ozvem.

Hore   Úvodná stánka   

   Čo sa stalo ?!   

   Osobné údaje   

   Voľný čas   

   AFS - SOČ   

Spolužiaci 2000-20001

   Moja tvorba   

   Fotky   

   Kniha návštev   

   Moje projekty a iné webky   

   ZAVRI STRÁNKU   

...pohoda...