Voľný čas - je tu prehľal mojich aktivít cez môj drahocenný voľný čas....

Voľný čas


     Keď som bol na strednej škole voľného času som mal dosť, niekedy by som povedal, že až priveľa. O môj drahocenný čas ma pripravovala len škola. Však si zoberte, že každý deň som si musel vymeniť knihy v taške, aby som bol "vzorným žiakom" ;-). Nad učením som moc nesedel, lebo to bola nuda a buď by som zaspal alebo v myšlienkách by som odletel niekde veľmi ďaleko od kníh. Asi by to bolo ku nejakej super kočke. ;-)

     Teraz keď som na výške tak som na intrákoch. Moc sa tam neučíme cez normálny rok iba keď dojde ku lámaniu chleba - skúškové obdobie,hehe ;)

     Mojou najväčšou záľubou sú počítače. Hranie na nich ma moc nebaví, len občas keď sa už poriadne nudím. Najlepšiu hru čo som zatiaľ hral je Soldier of Fortune. Pri nej som presedel s bratrancom Edysonom celé vianočné prázdniny 2000. Najviac ma baví tieto počítače programovať. Začínal som s Basicom na starom PMD. V tom som robil len zopár programikov, ako nakreslenie americkej zástavy a podobne. ;-) Keď som potom prešiel na PC, tak ma chytil Pascal a ten ma držal asi 3 roky. V ňom som urobil kóóóópec programov. Pokúšal som sa urobiť aj hry. Ale nikdy som ich nedotiahol do konca. Ale jednu som spravil až do konca. Boli to piškôrky v grafickom móde, ale tie sa tak zacyklili po niekoľkých ťahoch, že počítač po chvíli hrania zamrzol. ;-) Dva razy sa mi podarilo dostať sa na krajské kolo v programovaní v Pascale. Ale keď som tam prišiel a videl tých fanatikov, ktorí sedia za pascalom 24/7 tak som sa vzdal ;-). Robil som aj s ASP, ale to ma prešlo veľmi rýchlo, lebo som objavil, aký je Linux super systém. Začal som robiť aj s Linuxami. Keďže pod Linuxami nebežia ASP, tak som s radosťou prešiel na PHP-čka, ktoré si myslím, že sú najlepšie na programovanie stránok. ;-) Prehľad projektov, na ktorých som sa podieľal si môžeš pozrieť v sekcií Moje projekty a iné webky.

      Ale, aby si si nemyslel, že presedím 24/7 pri kompe prezradím ti aj iné záľuby. Športovo som nie moc založený, ale cvične robím kulturistiku. Robím to už 4 roky. Keď som bol v USA, tak som bol aj športovo aktívny ;-). Robil som wresling, čo je po slovensky zápasníctvo. Celkom ma to bavilo, až kým som si nenarazil koleno. Tréner vravel, že sa bijem ako medveď, "Biješ sa silou a nie rýchlosťou". Ale mne to bolo jedno, aspoň som sa nenudil doma. Keď táto sezóna skončila, skončila aj pre mňa, a to naveky ;-), začal som s hádzaním gúľ. To mi tiež moc nešlo, lebo to bolo moc komplikované na pohyb. Neskôr ma trenér, ktorý mal korene zo Slovenska a po slovensky vedel dva slova a to boli kapustnica a pirohy, ma potom preradil na hádzanie diskom. To ti bolo niečo pre mňa. V celku ma to bavilo, ale škoda, že som to nevedel ;-) Keď sa začala basketballová sezóna v USA, tak v škole chceli, aby som začal pre nich hrať. Síce výšku som na to mal, ale tie pohybové schopnosti boli na nič ;-) Pre mňa sa to všetko hýbe moc rýchlo a ja sa nemám kde ponáhľať. Na strednej na Slovensku ma v celku bavilo hrať voleyball. Je to super hra a chodia naňu super baby. ;-)

      S rodinou rád chodím do hory. Od malička sme chodievali spolu do lesa opekať klobásu, na huby, na prechádzku,...a ostalo nám to až do teraz. Na huby chodím veľmi rád, ale nemám ich rád. Keď sú prázdniny alebo z iných dôvodov som doma, tak navarím. Varenie tiež patrí ku mojim koníčkom, len vždy sa neviem rozhodnúť, že čo mám navariť. :-)

      Keď je nejaká zábava v okolitých dedinách a máme s kámošmi chuť tam ísť, tak ideme. Cez weekendy zvykneme s kámošmi alebo s bratrancami zbehnúť do mesta, do nejakého baru pokecať. V mojom meste veľmi chýba bar, takého kľudnejšieho typu. Sú tu iba bary pre usoplených chalanov, ktorí hľadajú miesto, kde by sa mohli opiť do nemoty. Však opiť nie je až taký hriech. Opiť sa treba, ale nie do nemoty alebo tak, že nevieš čo so sebou. Tak, ako to vraví Miloš: "Prikýchať sa".

      Ako každý rozumný a zdravý chalan, aj ja sa obzerám po nejakej ženskej. Je mi jedno, či je brunetka alebo blondínka. Nemusí to byť žiadna Miss, ale nie zase humusžena. Taká normálna. Ale najväčšia priorita, aby som si dievča všimol musí byť, že má super povahu a super srdce. Ak náhodou si to ty, tak mi napíš sem.
      Ale to maš aj tak márne lebo som až po uši zamilovaný do môjho dudulička :).

Hore   Úvodná stánka   

   Čo sa stalo ?!   

   Osobné údaje   

Voľný čas

   AFS - SOČ   

   Spolužiaci 2000-2001   

   Moja tvorba   

   Fotky   

   Kniha návštev   

   Moje projekty a iné webky   

   ZAVRI STRÁNKU   

...pohoda...